TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık Açma
 • Adres:

  Çayyolu 2432. Cad. No:144/E
  Ümitköy – Ankara

 • İletişim:

  Telefon: 0544 260 80 95
  E-Posta: info@cayyolutesisat.net
  evy80@live.de

Tıkanıklık Açma

Ev ve işyerinizdeki tuvalet & lavabo tıkanıklığı sorununuzu profesyonel cihazlarımız ve profesyonel teknisyenlerimizle beraber garantili olarak çözüme kavuşturuyoruz. Avrupa’dan getirttiğimiz etkili cihazlar yardımıyla tuvalet tıkanıklıklarını tespit ederek tüm bu sorunlardan sizi kurtarıyoruz..

7/24 saat Acil Destek Hattı : 0544 260 80 95

Firmamız; tıkanıklık açma konusunda, uzman ekibimizin engin tecrübesi ve yeni nesil robotlarla garantili çözüm sunar.

Klozetin içine atılan tuvalet kâğıtlarını, boruların içinde biriken tortular (-Genelde bu tortulara sıcak su uygulamalı lavabo açıcılar kanalda soğuduktan sonra taşlaşarak tıkanıklığa yol açar..) saç, kıl, kum, taş ve hatta çimento bile dökülmüş olsa tüm bu tip sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Sadece bu bölgeye hizmet vererek tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı konusunda hızlı ve etkili hizmet vermekteyiz.

Duvarlarınız, fayanslarınız ve dekorlarınız kırılmadan; cihazlardaki robotlarla beraber tüm tıkanıklıklar kökünden çözülür. iç mekânlardaki yoğun kullanımlarda oluşan tıkanmalar, yaz aylarında mikrop saçan görüntüler, kanalda oluşan pis kokular, buna ek olan su kaçakları ve yüksek fatura bedellerine neden olan tıkanıklar komşuları hatta tüm çevreyide tehdit etmektedir. Artık konutunuzda ve işyerinizdeki tıkanıklık gibi sorunlardan kurtulmak daha kolay.