telefon
Firmamız Siz Müşterilerimize;
Su Kaçakları, Tıkanıklıklar ve Diğer
Tüm Su Tesisatları Şikayetleri ile İlgili
7/24 Teknik Hizmet Vermektedir.
Telefon veya Mail Yolu İle Bizlere Ulaşabilir,
Destek Alabilirsiniz.
rozet
Varlığımızın yegane meşalesi olan ve hiç sönmeyen
bu nefer, ÇAYYOLU TESİSAT olarak bizi yolumuzda
hep ileriye taşımıştır. Ulaştığımız En büyük ödülümüz
ve En kıymetli kazancımız ise randevu almak isteyen
müşterilerimizin TAVSİYE ile aradığını duymaktır.
Değerli müşterilerimiz bizi tercih etmekle tavsiye edenler zincirinde olmaktan sizde huzur duyacaksınız.. Saygılarımızla.!
çayyolu tesisat hakkımızda
Yıllarca Siz Müşterilerimize Hizmet Etmenin Verdiği Tecrübe İle Her Zaman Daha Mükemmeli Hedefledik; Firmamıza Deneyimli Bir Kadro Katmakla Hizmetlerimizi Kurumsal Prensiplerle Taçlandırdık. Bu Gelişmeler Gün Geçtikçe Yenilenen Mutfak, Banyo ve Kombi Ürünlerinde de Teknik Profesyonellik Kazandırdı. Bu Sayede Siz Müşterilerimizin Tavsiye Edilen Firması Olabildik.
SU KAÇAĞI TESPİTİ, TERMAL KAMERA İLE NOKTASAL TESPİT
Çayyolu Tesisat olarak su kaçağı durumlarında duvarlarınıza zarar vermeden
herhangi bir beton kırmadan su kaçağını tespit ediyoruz. Alman malı özel
cihazlarımızla profesyonel ses ve görüntü sistemleri ile uzmanlık düzeyinde
kaliteli hizmet alın. Üstelik Ankara'nın Her Yerine 7 gün 24 saat...
resim4
TIKANIKLIK AÇMA, MAKİNELİ VE ROBOTLU KESİN ÇÖZÜMLER
resim5
Çayyolu Tesisat Ankara Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklığın sebebi bulunduktan sonra özel tasarım cihazlarla etrafa herhangi bir zarar vermeden, kırmadan dökmeden tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz. Tıkanıklığın nedeni logar ile ilişkili ise Çayyolu Tesisat olarak logar içi görüntüleme robot cihazlarımız ile yaşanan tıkanıklıkları da çözüme kavuşturabiliyoruz.
HEMEN TEKLİF ALIN

Çayyolu Tesisat Ankara - 0312 235 71 14

2006 yılından bu yana firmamız su kaçağı konusunda kesin çözüm üreten piyasada ilk firma olma unvanını taşımaktadır. Evinizde veya işyerinizdeki su kaçak problemlerini son teknoloji cihazlarımızla, fayanslarınızı kırmadan noktasal tespit olarak buluyor ve onarıyoruz. Su kaçağı yapılmadan önceki müşterilerimizin evlerinde inceleme yaptığımızda faturalarının yüksek geldiğini gördük. Bu sebep genellikle tuvalet sifon kaçaklarından meydana gelir. Su faturanız yüksek geliyor ise evinizde kaçak şüphesi varsa fakat siz bulamıyorsanız veya alt komşunuza su sızıntısı var da nerden olduğunu bulamıyorsanız bu konularda bir telefon kadar yakınız.7 gün 24 saat Acil Destek Hattı: 0544 260 80 95