SU KAÇAĞI

Su Kaçağı Tespiti
 • Adres:

  Çayyolu 2432. Cad. No:144/E
  Ümitköy – Ankara

 • İletişim:

  Telefon: 0544 260 80 95
  E-Posta: info@cayyolutesisat.net
  evy80@live.de

Su Kaçağı Tespiti

2006 yılından bu yana firmamız su kaçağı konusunda kesin çözüm üreten piyasada ilk firma olma unvanını taşımaktadır. Evinizde veya işyerinizdeki su kaçak problemlerini son teknoloji cihazlarımızla, fayanslarınızı kırmadan noktasal tespit olarak buluyor ve onarıyoruz. Su kaçağı yapılmadan önceki müşterilerimizin evlerinde inceleme yaptığımızda faturalarının yüksek geldiğini gördük. Bu sebep genellikle tuvalet sifon kaçaklarından meydana gelir. Su faturanız yüksek geliyor ise evinizde kaçak şüphesi varsa fakat siz bulamıyorsanız veya alt komşunuza su sızıntısı var da nerden olduğunu bulamıyorsanız bu konularda bir telefon kadar yakınız.

7/24 saat Acil Destek Hattı : 0544 260 80 95

Müşterilerimize sunduğumuz destek ve hizmetlerimiz sayesinde su kaçağı ve su tesisatı alanında sektöründe hem ekonomik olarak hem de hizmet kalitesi bakımından piyasada ilk firma olarak gurur duymaktayız. Sebebini bulamadığımız su kaçağı problemiyle uğraşmak yerine kaliteli bir firmadan alacağınız Profesyonel destekle beraber sorunlarınız kolayca halletmenize zemin oluşturacaktır. Çayyolu Tesisat su kaçağı tamir ve tespitte yeni sistem cihazlarla profesyonel hizmet vermenin gururunu garantili hizmet vermenin huzurunu sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyar.

Su kaçağı tespiti için kullandığımız özel donanım ve takımlarla sizleri şaşırtacak teknik birikime sahibiz. Islak zeminlerde genellikle klozet bağlantılarında yapılan hatalı montajlama kaynaklı su kaçakları sizin moralinizi bozar ve canınızı sıkar. Sakın işini iyi yapmayan tesisatçılara tesisatınızı teslim etmeyin. Eğer böyle bir talihsizlik yaşarsanız. Size vadettikleri ile yaptıkları zaten çelişecektir ve hem vaktinizden hem paranızdan hem de evinizin huzurundan olacaksınız. Bu kadar zahmete girmenize gerek yok biz buradayız; www.cayyolutesisat.net . Bizim farkımız iş ahlakının gereğini yerine getiren titiz hizmet anlayışımızdır. Bazen küçük müdahaleler büyük problemlere son verebilir. Eğitimli ve deneyimli Ümitköy tesisat ustalarımız, para kazanmak için değil müşteri kazanmak için mücadele eder. Aldığı hizmetten memnun olan müşteri, ustasına sadık kalır ve karşılıklı güvene dayalı alış veriş olur. Ancak kandırılan müşteri bir daha asla muhatap almaz. Biz Çayyolu sıhhi tesisat bu etik prensiplerin farkındayız ve müşterimizin yanındayız. İçiniz rahat olsun bize güvenebilirsiniz. Bir telefonla referanslarımıza ulaşabilir, komşularınıza rastlayabilirsiniz.